Bun Venit Pe Hertza Sa-Mp
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun Venit Pe Hertza Sa-Mp

Hertza Sa-mp
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Aessedai-tennis-love
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 7:33 am Scris de taftalas

» Rpg.HitGames.Ro : 7777
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 11:59 pm Scris de Aty_Draw

» Cerere Lider
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 12:42 am Scris de lFabul

» 7-Zip program de arhivat si dezarhivat
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:18 am Scris de Bitzone

» Gimp Editor
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:16 am Scris de Bitzone

» Picasa Editor Imagini
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:15 am Scris de Bitzone

» program chat
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:12 am Scris de Bitzone

» Program De Filmat In Jocuri
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 5:56 am Scris de Bitzone

» Cum Intri In Pc La Cineva
Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 5:51 am Scris de Bitzone

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Cerere Intrare In Yakuza /Cerinte Pentru A deveni Membru

In jos 
AutorMesaj
Bitzone
Admin
Admin



Mesaje : 114
Data de înscriere : 20/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Empty
MesajSubiect: Cerere Intrare In Yakuza /Cerinte Pentru A deveni Membru   Cerere Intrare In Yakuza  /Cerinte Pentru A deveni Membru Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 11:08 pm

Pentru a ni te alatura , trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

1 Minim level 7
2 Capacitate de a lucra in echipa si a face fata multor conditii doar alaturi de echipa.
3 Limbaj adecvat , fara injurii sau gesturi vulgare sau obscene.
4 Vei depune o cerere
5 Daca esti acceptat, vei da testul cu unul din cei doi lideri sau cu un membru cu rank mare ales de catre lider.
6 Daca esti respins sau pici testul , poti face o alta cerere pentru yakuza peste 2 saptamani.
Model Cerere :Character Information

-Nume:
-Prenume:
-Orasul in care locuiti (Los Santos, San Fierro, Las Venturas):
-De cat timp locuiti aici:
-Sex (masculin/feminin):
-Varsta (in joc):
-Job-uri precedente:
-Job curent:
-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare intr-unul din job-uri?
-Ati fost vreodata arestat sau reclamat?
-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: (EXEMPLU: Erik is a well-known mechanic. His family lives in Dillimore. He started a day with a smile. He usually greet all people he saw everyday. San Andreas is a very good place to live in. Until the day came when too many hooded gangs with guns storm his place and started beating him and his family. They looted everything they see. The hooded gangs looted his neighbors as well and they left with all the goods and injured people. He realized that it needs to be finish or one day his family will be dead in his arms. He decided to go to the police station and filed reports against the hooded gangs. There he saw that LSPD is needing applicants. He immediately fill out forms and applied for a cadet. He knows that one day he will be a police officer and he can protect his family and all San Andreas. )

Real Life Info

-Varsta reala:
-Sexul:
-Orasul in care locuiti (in realitate):
-In ce parte a zilei sunteti dispus sa jucati?
-Care este level-ul caracterului dvs?
-Stiti ce este TeamSpeak si cum se foloseste?
-Detineti un microfon functional?
-De ce doriti acest job?
-Ce cunostiinte aveti despre gang-urile de cartier?
-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:
Sus In jos
https://hertza.forumgratuit.ro
 
Cerere Intrare In Yakuza /Cerinte Pentru A deveni Membru
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Intrare In FBI /Cerinte Pentru A deveni Membru FBI
» Cerere Intrare In Fireman Paramedics /Cerinte Pentru A deveni Membru
» Cel Mai Bun Membru Yakuza
» Cerinte pentru a deveni membru NG
» Cerinte Pentru A Deveni Membru Corleone

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun Venit Pe Hertza Sa-Mp :: Sa-Mp Godfather :: Factiuni :: Yakuza-
Mergi direct la: